ZABAWA KARNAWAŁOWA 2015

Karnawał to czas zabawy i tańca. I w naszym przedszkolu przyszedł czas na bal przebierańców. Odbył się on 12 lutego 2015 roku. Czas pobytu dzieci w przedszkolu wypełniły tańce przy muzyce, zabawy i konkursy. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku przygotowanego przez Radę Rodziców naszego przedszkola. Najważniejszym elementem tego dnia były przebrania dzieci. I tu rodzice i ich pociechy wykazali się dużą wyobraźnią. Na zabawie spotkać można było postacie z bajek, strażaków, policjantów, zwierzątka, lekarzy i wiele innych. Oddział VII mieszczący się w Zebrzydowej w tym dniu odwiedzili członkowie Kapeli Herbutów (pradziadkowie jednego z wychowanków) grający na akordeonie i skrzypcach. Wszystkim należały się ogromne brawa. Na twarzach dzieci malowało się ogromne zadowolenie. Wszyscy z uśmiechem rozeszli się do domów.

Opracowały: Beata Szeremeta i Paulina Chmielowiec