Kadra

DYREKTOR:

mgr Izabela Żukowska- Maziarz

WICEDYREKTOR:

mgr Barbara Różnicka- Kurek

KIEROWNIK FILII PRZEDSZKOLA W ZEBRZYDOWEJ:

mgr Dorota Broda

NAUCZYCIELE:

mgr Małgorzata Basiura

mgr Danuta Burdyna

mgr Alicja Chodorska

mgr Aneta Dereniowska

mgr Urszula Kawałko

mgr Wioletta Koziarska

mgr Magdalena Parzyńska

mgr Małgorzata Sosnowska

mgr Beata Szeremeta

mgr Natalia Linke- Wołodkiewicz

mgr Dorota Leszcz

mgr Natalia Krzyśków

mgr Gabriela Kopania

mgr Paulina Chmielowiec

mgr Justyna Chamier- Gliszczyńska

mgr Marta Tarnowska

mgr Agata Lipska- Rupacz

mgr Magdalena Szuter

mgr Lucyna Gajewska

mgr Alicja Kojder

mgr Agnieszka Trzeciak

Danuta Pokora

Zuzanna Marciniak

Honorata Weselak

Joanna Graczykowska

mgr Jolanta Łach- pedagog przedszkolny/pedagog specjalny

mgr Agnieszka Cena – logopeda

mgr Patrycja Bojczuk – nauczyciel współorganizujący

mgr Elwira Sikora- Misiewicz- nauczyciel współorganizujący

mgr Celestyna Miś- nauczyciel współorganizujący

mgr Katarzyna Szajwaj- nauczyciel współorganizujący

mgr Iwona Stafińska- nauczyciel współorganizujący

ADMINISTRACJA I PERSONEL TECHNICZNY:

Lidia Antoniszyn – podinspektor do spraw kancelarii i sekretariatu

Barbara Kołodziej – samodzielny referent administracyjno-gospodarczy

mgr Katarzyna Nowak – samodzielny referent do spraw kadr

Agnieszka Błażejowska – pomoc nauczyciela

Anna Bartuś – pomoc nauczyciela

Bożena Burek – pomoc nauczyciela

Barbara Urbaniak – pomoc nauczyciela

Danuta Ludziak – pomoc nauczyciela

Jadwiga Mudrak – pomoc nauczyciela

Stanisława Szpila – pomoc nauczyciela

Iwona Kida- pomoc nauczyciela

Monika Turbak- pomoc nauczyciela

Jolanta Jaskot- pomoc nauczyciela

Irena Orsa- pomoc nauczyciela

Anna Potocka- pomoc nauczyciela

Magdalena Mudrak- pomoc nauczyciela

Anna Burdyna- pomoc nauczyciela

Iwona Bober – pomoc nauczyciela

Klaudia Ładocha –  pomoc nauczyciela

Adriana Górak –  pomoc nauczyciela

Anna Zięba –  pomoc nauczyciela

Nataliia Mrachkovska – pomoc nauczyciela

Krystyna Gorczyca – pracownik rozdzielni i zmywalni

Katarzyna Walenga – pracownik rozdzielni i zmywalni

Sandra Szemiel – pracownik rozdzielni i zmywalni

Adam Zięba- konserwator

Mariusz Mazur- konserwator