Plan postępowań o udzielenie zamówień na rok 2021

Zapytanie ofertowe w postępowaniu pn. “Wybór instytucji finansowej zarządzającej i prowadzącej Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) dla Zakładu Obsługi Szkół w Nowogrodźcu oraz jednostek oświatowych, dla których Gmina Nowogrodziec jest organem prowadzącym”

Zapytanie ofertowe, załączniki oraz wszelkie informacje zamieszczane przez Zamawiającego dotyczące powyższego postępowania są dostępne na stronie:

Informacja

Dyrektor Przedszkola Publicznego w Nowogrodźcu informuje, że od dnia 01.01.2021 r. obowiązuje nowa stawka żywieniowa w kwocie 8,50 zł, w tym:

1) opłata za pierwszy posiłek (śniadanie) – 2,80 zł

2) opłata za drugi posiłek (zupa z deserem) – 2,90 zł

3) opłata za trzeci posiłek (II danie) – 2,80 zł

Informacja

Dyrektor Przedszkola Publicznego w Nowogrodźcu informuje, że przedszkole dysponuje wolnymi miejscami dla dzieci 5-6 letnich.

Ogłoszenie o zamówieniu

Świadczenie usług cateringowych dla dzieci z Przedszkola Publicznego w Nowogrodźcu w roku 2021:

Ogłoszenie o zamówieniu, SIWZ,  załączniki oraz wszelkie informacje zamieszczane przez Zamawiającego dotyczące powyższego postępowania są dostępne na stronie:

Drodzy Rodzice

ze względu na niebezpieczne rozprzestrzenianie się koronawirusa i w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne proszę, aby wszelkie sprawy związane z przedszkolem, załatwiali Państwo w miarę możliwości, drogą mailową (przedszkole-nowogrodziec@o2.pl , przedszkole@nowogrodziec.pl) lub telefonicznie (75/731 63 35).

Dyrektor przedszkola