“Święto Pieczonego Ziemniaka”

13.10.2015 roku w grupie V odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców zorganizowane przed panią Danutę Burdyna. Spotkanie przebiegło pod znakiem najpopularniejszego warzywa w Polsce.

Ziemniaki w roli głównej posłużyły dzieciom i ich rodzicom do wielu celów. Były wykorzystane do konkurencji sportowych, jako materiał do stworzenia postaci “Ziemniaczka Cudaczka” i w końcu jako przysmak dla wszystkich uczestników.
Spotkanie przebiegało w bardzo radosnej atmosferze. Nasze najmłodsze dzieci bardzo cieszyły się z odwiedzin swoich najbliższych, a rodziny spontanicznie włączyły się do wszystkich zaproponowanych zajęć.
Bardzo miło było przez chwilę pobawić się w te ziemniaczane zabawy i zwyczajnie- pobyć razem, a “Święto Pieczonego Ziemniaka” było ku temu dobrym powodem.

Opracowała: Małgorzata Faltyn