Spotkanie z Seniorami Domu Dziennego Pobytu

Dzień Babci i Dziadka to szczególna okazja, aby gościć w naszym Przedszkolu Seniorów Domu Dziennego Pobytu z Panem Krzysztofem Kawałko i kierownikiem Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Panią Anną Lityńską. Dyrektor Przedszkola Pani Małgorzata Kwiotek witając Gości podkreśliła, że wspólne spotkania w tym okresie stały się już tradycją i że więź miedzy wnukami i dziadkami jest jedyna w swoim rodzaju. Dzieci z grupy VI Pani Urszuli Kawałko i grupy VII Pani Małgorzaty Basiury zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które nagrodzone zostały gorącymi brawami. Na koniec występu uradowane przedszkolaki obdarowały Seniorów kwiecistymi laurkami. Nie trzeba było nikogo długo namawiać do udziału we wspólnej zabawie połączonej ze śpiewem „Szła dzieweczka” oraz do wygibasów przy „ Kaczuchach”. Nawiasem mówiąc, eleganckie Panie i przystojni Panowie mieli niezłe wyczucie rytmu i w niczym nie ustępowali przedszkolakom. Po pełnych radości i śmiechu pląsach głos zabrała Pani Anna Lityńska dziękując za zaproszenie i miłe przyjęcie. W imieniu Pensjonariuszy Domu Dziennego Pobytu za występ podziękowała Przewodnicząca Pani Emilia Łazowska obdarowując młodych artystów słodkościami. Spotkanie zakończyło się rozmowami przy kawie, herbacie i domowych wypiekach.

Kochani życzymy Wam zdrowia, spełnienia marzeń, realizacji planów i dużo czasu dla wnucząt!

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny!

Małgorzata Basiura

Urszula Kawałko