Spotkanie z Football Academy

Przedszkolaki z Filii Przedszkola Publicznego w Zebrzydowej miały przyjemność gościć przedstawicieli szkółki piłkarskiej Football Academy z Bolesławca.

Menadżer ośrodka – trener Damian Sawczak przeprowadził z dziećmi interesującą pogadankę na temat zdrowego odżywiania, które jest szczególnie istotne, gdyż stanowi bazę, na której spoczywa rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny dziecka. Dzieci poznały produkty spożywcze, które są zdrowe a jakie szkodzą naszemu zdrowiu.

Wiele radości i uśmiechów na twarzach dzieci wywołało spotkanie z Lemurem ,, Julkiem”, który wręczył dzieciom jabłka.

Przeprowadzone zajęcia miały na celu wdrażanie do odpowiednich nawyków żywieniowych, uprawiania sportu a także pobudzić pasje i zainteresowania wśród dzieci.

Opracowała: Natalia Krzyśków