Maluchy na przedstawieniu teatralnym w kinie “Forum”

Dnia 22 maja 2015 r. dzieci z grupy II, IV i oddziału z Zebrzydowej wybrały się do kina Forum w Bolesławcu na przedstawienie teatralne pt. „Jak Rumcajs Cypiska uratował”. Elegancko ubrane przedszkolaki z wielkim entuzjazmem oczekiwały na wyjazd. Dla wielu z nich była to pierwsza podróż autobusem, dlatego wzbudziła wielkie emocje. Maluchy były też pod ogromnym wrażeniem miejsca, w którym odbywał się spektakl. Sala kinowa i scena z kolorową dekoracją wywołała wielkie zdumienie. Dzieci w skupieniu przyglądały się fabule spektaklu. Nie brakowało radości, zaciekawienia, a nawet odrobiny przejęcia, gdy na scenie pojawiła się groźna postać. Mali widzowie odpowiednio reagowali na każdą sytuację, jaką można było obejrzeć na scenie. Na szczęście, jak to w bajkach zwykle bywa, i ta dobrze się skończyła. Aktorzy nagrodzeni zostali wielkimi brawami. W drodze powrotnej na twarzach przedszkolaków gościły uśmiechy, a przez resztę dnia jeszcze długo dzieliły się przeżyciami z tego niewątpliwie wyjątkowego wydarzenia.

Opracowały: P. Chmielowiec,  B. Szeremeta