Konkurs “Wielkanocna palma”

Nasze przedszkole po raz kolejny zorganizowało konkurs pod hasłem „Wielkanocna palma”, który skierowany został do wszystkich przedszkolaków oraz ich rodziców. Celem konkursu było poznanie tradycji ludowych związanych z Wielkanocą oraz pogłębienie więzi dzieci i ich rodziców podczas wspólnego wykonywania prac. Na konkurs wpłynęło 39 palm. Wszystkie można było podziwiać w holu przedszkola oraz w Kościele Parafialnym w Nowogrodźcu. Dnia 10.03.2016 roku komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców konkursu, którzy zostali nagrodzeni podczas uroczystego Śniadania Wielkanocnego.

Tegorocznymi laureatami zostali:

I miejsce – Oskar Pocica, grupa V

II miejsce – Lena Wakoń, grupa I

III miejsce – Gabriela Maziarz, grupa I; Aleksandra Nikodem, grupa VI; Kacper Kołodziej, grupa II

Wyróżnienia otrzymali:

Julia i Blanka Góra, grupa V; Weronika Bujak, grupa I; Patryk Sitko, grupa III; Magdalena Wróbel, grupa I;  Hanna Kot, grupa I; Magdalena Bartuś, grupa II; Maciej Siembida, grupa I; Szymon Martinowski, grupa I; Szymon Zawrotniak, grupa IV

Wszyscy uczestnicy konkursu, dzięki wsparciu Rady Rodziców, otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe.

Gratulujemy !

Opracowała: D.Burdyna