Konkurs plastyczny pod hasłem “Kosmos w oczach dziecka”

Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu zorganizowało konkurs plastyczny pod hasłem „Kosmos w oczach dziecka”. Jego celem było popularyzowanie wiedzy o kosmosie, pobudzanie inwencji twórczej, rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej oraz prezentacja talentów plastycznych przedszkolaków.

Konkurs adresowany był do dzieci 5 i 6 letnich z oddziałów przedszkolnych z terenu gminy Nowogrodziec. Wpłynęło 36 prac z następujących placówek: oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Nowej Wsi oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Czernejoddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Gościszowie – Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu – filia Przedszkola Publicznego w Zebrzydowej.

Do pracy w komisji konkursowej został zaproszony Pan Józef Rosa zastępca dyrektora Szkoły Podstawowej w Nowogrodźcu, Pani Irena Orsa przewodnicząca Rady Rodziców przy Przedszkolu Publicznym w Nowogrodźcu oraz Pani Małgorzata Kwiotek dyrektor Przedszkola Publicznego w Nowogrodźcu. Po wnikliwej ocenie prac Komisja pod przewodnictwem dyrektora Przedszkola Publicznego w Nowogrodźcu Pani Małgorzaty Kwiotek postanowiła nagrodzić i wyróżnić prace następujących uczestników konkursu:

I MIEJSCE – Jan Sawicki – Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu, gr.VIII

II MIEJSCE-Kornelia Kwaśniak-filia Przedszkola Publicznego w Nowogrodźcu,gr.XIII

III MIEJSCE – Milena Karp – oddział przedszkolny przy SP w Gościszowie

WYRÓŻNIENIA:

Krzysztof Klecha – oddział przedszkolny przy SP w Czernej

– Alicja Marek – Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu, gr.IX

– Nina Szynka – oddział przedszkolny przy SP w Gościszowie

– Julia Krzeszowiec – oddział przedszkolny przy SP w Gierałtowie

Wyróżnione prace zostaną nagrodzone. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

Dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do obejrzenia pokonkursowych wystaw, które odbędą się w: Przedszkolu Publicznym w Nowogrodźcu od 27.04. do 04.05.2018r. Bibliotece Miejskiej w Nowogrodźcu od 07.05. do 11.05.2018r. Urzędzie Miasta w Nowogrodźcu od 14.05. do 18.05.2018r.