Ferie zimowe 2018

Kolejne ferie zimowe w naszym przedszkolu to okazja, by ten czas spędzić aktywnie.  Brak śniegu nas nie zniechęca! A bałwana ulepimy z masy solnej i perłowej.

Przygotowane na ferie zajęcia zapewnią naszym przedszkolakom wielozmysłowe odkrywanie świata. Tradycyjnie odbędą się zajęcia badawcze a podczas nich eksperymenty i obserwacje, rozwijające naturalną ciekawość świata.  Nie zabraknie również zajęć plastycznych z wykorzystaniem rożnych technik plastycznych. Między innymi wspomniana masa solna i perłowa. Dzięki zabawom ruchowym będzie również sportowo i tanecznie. W ramach zajęć ruchowych odbędą się zajęcia metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. Pojawi się także lubiana przez wszystkie dzieci chusta animacyjna. Dla lubiących śpiewać i tańczyć zaproponujemy zabawy rytmiczne wraz z nauką kroku tanecznego „Trojak.”

Czas ferii sprzyja koleżeńskiej atmosferze, w której starszaki opiekują się maluszkami i wzajemnie współdziałają w zadaniach i zabawach szanując  nawzajem siebie  oraz  swoje potrzeby.

Cały pobyt osłodzą nam tradycyjnie gofry zrobione podczas zajęć kulinarnych.

Serdecznie zapraszamy!