Dzień Pluszowego Misia

Po raz kolejny dzieci z grupy V z Przedszkola Publicznego w Nowogrodźcu zostały zaproszone do Biblioteki Publicznej na uroczyste obchody „Święta Pluszowego Misia”.

Już na wstępie każde dziecko otrzymało opaskę na głowę z wizerunkiem misia

oraz zaproszenie do wspólnej zabawy.

Dzieci wysłuchały bajki o „Kubusiu Puchatku” oraz oglądały ilustracje słynnych misiów występujących w znanych filmach animowanych dla dzieci.

Następnie rozpoczęły się warsztaty plastyczne. Dzieci miały za zadanie wykonać misia, korzystając z różnych materiałów plastycznych tj. kolorowa włóczka, guziki, oczka, bibuła itp.

To sympatyczne misiowe święto zakończyło się wspólnym śpiewem, wykonaniem pamiątkowego zdjęcia oraz częstowania się cukierkami – upominkiem od pani Eli Ostańskiej bibliotekarki, która zorganizowała i przeprowadziła „Święto Pluszowego Misia” dla przedszkolaków.

Dziękujemy za wspaniałą zabawę i jak zawsze sympatyczną atmosferę – KOCHAMY PLUSZOWE MISIE!

Opracowała: D. Burdyna