Sprawozdanie z konkursu pt. „Zbieramy zużyte baterie 2014”

We wrześniu 2014 roku Marszałek Województwa Dolnośląskiego ogłosił konkurs pt. „Zbieramy zużyte baterie 2014” dla wszystkich szkół i placówek oświatowych funkcjonujących na terenie województwa dolnośląskiego jako element publicznej kampanii edukacyjnej.
Konkurs ten trwał do 20 listopada 2014 roku. Publiczne Przedszkole w Nowogrodźcu zebrało 16 kartonów baterii i akumulatorów tzn. 324 kilogramy zużytego surowca, w wyniku czego nasze przedszkole zajęło 16 miejsce spośród 163 placówek.

Co prawda nie udało się nam zająć pierwszych 4 miejsc, ale jest to dużym sukcesem, że Publiczne Przedszkole w Nowogrodźcu znalazło się w pierwszej dwudziestce i zakwalifikowało się do wyróżnienia, otrzymując tym samym nagrody w postaci:
1. Fotela-myszy sensorycznej
2. Instrumentów muzycznych
3. Dużego kartonu klocków edukacyjnych.
Rodzicom i dzieciom dziękujemy za udział w konkursie!!!!!
Grono nauczycielskie