Ubezpieczenie dzieci

Witam serdecznie.

Bardzo dziękuję Radzie Rodziców oraz Dyrekcji Przedszkola w Nowogrodźcu za wybranie mojej oferty ubezpieczenia dzieci na nadchodzący rok szkolny i tym samym obdarzenie mnie zaufaniem, jakie niewątpliwie taki wybór niesie za sobą.

W tym roku będzie nieco inaczej jak do tej pory. Dyrekcja placówki wspólnie z Radą Rodziców uznała o zmianie formy zawierania ubezpieczenia. Odbywać się ona będzie poprzez “LINK”, czyli metodą zdalną, on-line.. Dodatkowo ustalono, że do dyspozycji Rodziców zostaną przedstawione dwa warianty ubezpieczenia:

– ekonomiczny – za 24zł/rok ze wszystkimi niezbędnymi świadczeniami jakie taka polisa powinna zawierać, lub

– rozbudowany – za 63zł/rok – zawierający te same świadczenia ale o znacznie wyższych ( 3-4 krotnie ) sumach ubezpieczeniach.

To Państwo na posiadanych możliwości finansowych oraz oczekiwań od tego rodzaju ubezpieczenia będą mogli wybrać, który wariant jest dla Was najlepszy.

Poniżej znajdziecie Państwo dwa linki. Wybrany link proszę nacisnąć lub skopiować do okna przeglądarki – zostaniecie przekierowani na stronę ubezpieczyciela – tam należy wypełnić dane i przejść do płatności – po opłaceniu wniosku, na maila przychodzi imienna polisa.

Pamiętajcie proszę o trzech ważnych rzeczach:

1. UBEZPIECZAJĄCY  to rodzic, a UBEZPIECZONY  to dziecko 🙂

2. Rodzice, którzy chcieliby ubezpieczyć więcej niż jedno dziecko, mogą skorzystać z promocji -50% na drugie i kolejne dziecko. Wystarczy, że wszystkie dzieci będą wpisane pod jedną polisę – system sam generuje wówczas zniżkę i oblicza właściwą stawkę do opłacenia.

3. Każdy z Państwa, kto skorzysta z ubezpieczenia przez link ma prawo do zniżki na produkty ubezpieczeniowe WIENER  – np ubezpieczenie domu czy mieszkania -25%… Zachęcam do kontaktu

WARIANT EKONOMICZNY – 24 złote/rok – suma ubezpieczenia 11 tyś złotych

https://sprzedaz.wiener.pl/ubezpieczenieoswiata/g/90155

WARIANT ROZBUDOWANY – 63 złote/rok – suma ubezpieczenia 34 tyś złotych

https://sprzedaz.wiener.pl/ubezpieczenieoswiata/g/90156

Oczywiście w przypadku jakichkolwiek problemów z zawarciem ubezpieczenia czy z obsługą polisy w trakcie jej trwania, jestem do Państwa dyspozycji. Poniżej znajduje się adres mojego biura oraz numer telefonu – bardzo proszę o wcześniejsze umawianie wizyty 🙂

Na tą chwilę to chyba wszystko.. Życzę Państwu i uczniom wielu sukcesów, zdrowia i “normalności”.

pozdrawiam 🙂

KONI TOMASZ CHAŁUPA

DORADZTWO UBEZPIECZENIOWE

ul. Lubańska 14/32 ( dawny Veritas)

59-730 NOWOGRODZIEC

TEL. 513-240-742

koni.tomaszchalupa@gmail.com

 

 

Plan postępowań o udzielenie zamówień na rok 2021

Zapytanie ofertowe w postępowaniu pn. “Wybór instytucji finansowej zarządzającej i prowadzącej Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) dla Zakładu Obsługi Szkół w Nowogrodźcu oraz jednostek oświatowych, dla których Gmina Nowogrodziec jest organem prowadzącym”

Zapytanie ofertowe, załączniki oraz wszelkie informacje zamieszczane przez Zamawiającego dotyczące powyższego postępowania są dostępne na stronie:

http://www.bip-gzosznowogrodziec.pl/index.php/zapytanie-ofertowe-wybor-instytucji-finansowej-zarzadzajacej-i-prowadzace-pracownicze-plany-kapitalowe-ppk-dla-zakladu-obslugi-szkol-w-nowogrodzcu-oraz-jednostek-oswiatowych-dla-ktorych-gmina-nowogrodziec-jest-organem-prowadzacym

 

Informacja

Dyrektor Przedszkola Publicznego w Nowogrodźcu informuje, że od dnia 01.01.2021 r. obowiązuje nowa stawka żywieniowa w kwocie 8,50 zł, w tym:

1) opłata za pierwszy posiłek (śniadanie) – 2,80 zł

2) opłata za drugi posiłek (zupa z deserem) – 2,90 zł

3) opłata za trzeci posiłek (II danie) – 2,80 zł

Dyrektor Przedszkola

Izabela Żukowska-Maziarz

 

Informacja

Dyrektor Przedszkola Publicznego w Nowogrodźcu informuje, że przedszkole dysponuje wolnymi miejscami dla dzieci 5-6 letnich.

Dyrektor Przedszkola

Izabela Żukowska-Maziarz

 

Ogłoszenie o zamówieniu

Świadczenie usług cateringowych dla dzieci z Przedszkola Publicznego w Nowogrodźcu w roku 2021:

Ogłoszenie o zamówieniu, SIWZ,  załączniki oraz wszelkie informacje zamieszczane przez Zamawiającego dotyczące powyższego postępowania są dostępne na stronie:

http://www.bip-gzosznowogrodziec.pl/index.php/przedszkole-publiczne-w-nowogrodzcu-swiadczenie-uslug-cateringowych-dla-dzieci-z-przedszkola-publicznego-w-nowogrodzcu-w-roku-2021 

                                                                                                                 Dyrektor Przedszkola

                                                                                                             Izabela Żukowska-Maziarz

 

Drodzy Rodzice

ze względu na niebezpieczne rozprzestrzenianie się koronawirusa i w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne proszę, aby wszelkie sprawy związane z przedszkolem, załatwiali Państwo w miarę możliwości, drogą mailową (przedszkole-nowogrodziec@o2.pl , przedszkole@nowogrodziec.pl) lub telefonicznie (75/731 63 35).

Dyrektor przedszkola

Izabela Żukowska-Maziarz