ODWIEDZINY SENIORÓW Z DOMU DZIENNEGO POBYTU

W dniu 14 stycznia 2015r. na zaproszenie przedszkolaków przybyli Seniorzy, aby obejrzeć program artystyczny przygotowany przez dzieci z grupy I, III i VI. Wraz z Seniorami gościliśmy: Z- cę Burmistrza Panią Iwonę Janiec, Panią Annę Lityńską – Kierownik MGOPS oraz Pana Krzysztofa Kawałko prowadzącego Dom Dziennego Pobytu. Przybyłych Gości serdecznie powitała Dyrektor Przedszkola Pani Małgorzata Kwiotek, która zaprosiła do obejrzenia Jasełek. Zgodnie z tradycją, dzieci wcieliły się w role Maryi i Józefa, a także aniołów, pastuszków, trzech króli. Przedstawienie przygotowane przez Panią Urszulę Kawałko, przeplatane było wspólnym śpiewaniem kolęd i pastorałek.

Z okazji nadchodzącego Dnia Babci i Dnia Dziadka przedszkolaki przygotowane do występu przez Panią Izabelę Żukowską- Maziarz i Panią Małgorzatę Basiurę, zaprezentowały okolicznościowe wiersze i piosenki oraz wręczyły upominki. Wokalne i recytatorskie umiejętności nagrodzone zostały gromkimi brawami. W podziękowaniu za piękny występ dzieci otrzymały łakocie. Wiele radości i uśmiechu wzbudziły również wspólne zabawy, po których Gości zaproszono na słodki poczęstunek.

Spotkanie sprawiło nam wszystkim dużą przyjemność i wzbogaciło o nowe doświadczenia. Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie!      

Opracowała: Urszula Kawałko

 

no images were found