Zakończenie roku przedszkolnego 2014/2015

Dnia 10 czerwca 2015 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Dzieci kończące edukację przedszkolną zaprezentowały program artystyczny. Na początku rodzice obejrzeli przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek”, w którym wystąpiły dzieci z grupy I i VI, przygotowane przez p. Małgorzatę Basiurę i p. Izabelę Żukowską-Maziarz. Tytułowa postać, w której rolę wcieliła się Gabrysia Maziarz, pięknie śpiewała piosenki, a wilk w osobie Gracjana Vasiljevsa, wzbudzał prawdziwą grozę i przerażenie.
Następnie przedszkolaki deklamowały wiersze i śpiewały piosenki, a niejednemu rodzicowi łezka zakręciła się w oku.
Koledzy z młodszych grup także żegnali absolwentów. Z pomocą swoich wychowawczyń przygotowali prezenty i wierszyki dla 6-latków.
Po części artystycznej p. dyrektor podziękowała Radzie Rodziców oraz wszystkim rodzicom za współpracę i życzyła dobrego, bezpiecznego wypoczynku. Dzieci wyraziły swą wdzięczność wręczając kwiaty pracownikom przedszkola, natomiast w imieniu rodziców podziękowania przekazała p. Agnieszka Górna.

Opracowała: I. Żukowska-Maziarz