Zajęcia otwarte pod hasłem “Święta tuż, tuż”

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas szczególny, wyjątkowy, pełen magii i radości. To także czas refleksji, nadziei i serdecznych spotkań w gronie najbliższych.

Dzieci z grupy XIII również zaprosiły swoich rodziców do przedszkola. Celem spotkania było wprowadzenie dzieci i rodziców w nastrój zbliżających się świąt  i wspólne wykonanie świątecznych ozdób.

12 grudnia nasza sala zamieniła się w pracownię plastyczną, przygotowane zostały stanowiska do pracy dla dzieci i ich rodziców. Dzieci z pomocą rodziców wykonywały papierowe choinki, wykazując się twórczością i pomysłowością przy ich dekorowaniu. Następnie wraz z rodzicami wykonaliśmy ozdoby i stroiki bożonarodzeniowe, które będą zdobiły naszą salę w przedszkolu i wprowadzały świąteczny klimat. Rodzice i dzieci z zapałem wykonywali prace, odkrywając przy tym swoje talenty plastyczne.

Był to naprawdę mile spędzony czas , podczas którego dzieci i ich rodzice wspólnie pracowali jednocześnie świetnie się bawiąc. Udział w zajęciach otwartych był ciekawym doświadczeniem zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców.

Wykonane prace ozdabiają naszą szatnię i salę w przedszkolu.

Dziękujemy wszystkim obecnym na zajęciach. Bardzo cieszymy się, że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy rodziców.

Opracowała: N. Krzyśków