WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO POD HASŁEM “Jesienny Bukiet”

Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu zorganizowało konkurs plastyczny pod hasłem „ Jesienny bukiet ”. Jego celem było: uwrażliwienie na piękno i wielobarwność jesiennej przyrody, rozwijanie wyobraźni i wrażliwości estetycznej dzieci, rozwijanie umiejętności plastycznych.

Konkurs adresowany był do dzieci 3 – 6 letnich z oddziałów przedszkolnych z terenu gminy Nowogrodziec. Ocenie podlegały zdjęcia prac odwołujące się do tytułu konkursu. Prace należało wykonać z materiału przyrodniczego dowolną techniką.

Wpłynęło 26 prac z następujących placówek: Oddział Przedszkolny w Czernej – Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu – Filia Przedszkola Publicznego w Zebrzydowej.

Po wnikliwej ocenie prac Komisja w składzie: Izabela Żukowska – Maziarz- dyrektor Przedszkola Publicznego w Nowogrdźcu, Antonina Zakrzewska – dyrygent i kierownik Chóru Środowiskowego Harmonia w Nowogrodźcu oraz Lucyna Magierewicz- główna księgowa w Zakładzie Obsługi Szkół w Nowogrodźcu , postanowiła nagrodzić i wyróżnić prace następujących uczestników konkursu:

I MIEJSCE – Joanna Radlak – Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu gr. B5

II MIEJSCE – Julian Szwed – Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu gr. A6

III MIEJSCE – Leon Łysy – Filia Przedszkola Publicznego w Nowogrodźcu gr.C2

WYRÓŻNIENIA:

– Kalina Szwed – Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu gr.A1

– Emilian Kubek- Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu gr.B3

– Szymon Kadysz – Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu gr. B3

– Wojciech Góra – Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu gr.B4

– Jagoda Mandżak – Filia Przedszkola Publicznego w Nowogrodźcu gr.C1

Wyróżnione prace zostaną nagrodzone. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

Dziękujemy za udział w konkursie!