Wizyta seniorów z Domu Dziennego Pobytu w Nowogrodźcu

Dnia 16. 01. 2019 roku mieliśmy przyjemność gościć w naszym przedszkolu Seniorów z Domu Dziennego Pobytu w Nowogrodźcu. Ze względu na zbliżające się święto Babć i Dziadków, dzieci przygotowały program artystyczny – grupa III wiersze i piosenki, a starsze dzieci, z grupy VII, przedstawienie jasełkowe. Po prezentacji, nasi goście zostali zaproszeni do wspólnych zabaw w kole, urozmaiconych śpiewem. Kolejną atrakcją był występ pani Laury Szkutnik, pełniącej funkcję przewodniczącej Rady Rodziców naszego przedszkola, która pięknie zagrała kolędy na saksofonie. Nie zabrakło także życzeń i drobnych upominków dla każdego Seniora. Takie spotkania są zawsze źródłem pozytywnych emocji, okazją do kształtowania u dzieci już od najmłodszych lat szacunku dla osób starszych. Wizyta ta niewątpliwie zostanie w pamięci naszych Seniorów, którzy bardzo gorąco dziękowali za zaproszenie i mile spędzony czas w naszym przedszkolu. My również dziękujemy i do zobaczenia!

Opracowała: I. Podgórska