Wielkanocne dekoracje- zajęcia otwarte w grupie XII

Tak niedawno witaliśmy wiosnę, a już za pasem Święta Wielkanocne… Z tej okazji 23 marca odbyły się w grupie XII zajęcia otwarte. Dzieci z radością powitały swoich rodziców piosenką „ Dzisiaj będzie dobry dzień”, do której wspólnie zatańczyliśmy. Poruszaliśmy się też przy lubianej przez maluszki piosence „Kuku- ryku”. Rodzice mieli możliwość obserwacji krótkich zajęć przeprowadzonych przez wychowawcę, Panią Alicję Chodorską, wprowadzających dzieci w świąteczny klimat. Następnie wszyscy z zapałem przystąpili do pracy twórczej. Z przygotowanych materiałów powstały pomysłowe jaja wielkanocne, króliczkowe torebki na świąteczne słodkości oraz zabawne zające wykonane z plastikowych łyżek. Spotkanie przebiegało w miłej i przyjaznej atmosferze, a zajęcia wprowadziły przedszkolaki oraz rodziców w przedświąteczny nastrój.

Dziękuję rodzicom za aktywny udział w zajęciach, jak i zaangażowanie w pracę z dziećmi.

Alicja Chodorska