Wielkanocna Palma

Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu po raz kolejny zorganizowało w okresie przedświątecznym konkurs pt. „ Wielkanocna palma”, który skierowany został do wszystkich przedszkolaków oraz ich rodziców.
Celem konkursu jest kultywowanie tradycji wykonywania palm wielkanocnych, wspólne spędzanie czasu wolnego dziecka z rodzicem, a także ocalenie od zapomnienia typowych form twórczości ludowej.
Na konkurs wpłynęło 59 prac. Wszystkie prace zostały zaprezentowane w holu przedszkola w dniach 29-31.03.2017 r. oraz w Kościele Parafialnym w Nowogrodźcu w dniach od 31.03.2017 r. do 02.04.2017 r.
Dnia 31.03.2017 r. komisja w składzie: Dyrektor Przedszkola Publicznego w Nowogrodźcu Małgorzata Kwiotek, Dziekan ks. Krzysztof Słabicki oraz katechetka i nauczycielka przedszkola Beata Szeremeta, wyłoniła zwycięzców konkursu. Członkowie komisji oceniając palmy wzięli pod uwagę nie tylko oryginalność wykonania i efekt końcowy, ale przede wszystkim zwrócili uwagę na materiały użyte do wykonania prac.
Tegoroczne palmy były efektowne i okazałe, a zwycięzcami zostali:
I miejsce: Anna Skrzypacz gr. II
II miejsce: Lena Kopeć gr. X
II miejsce: Magdalena Bartuś gr. II
II miejsce: Aleksander Figura gr. II
III miejsce: Maciej Kiełbowicz gr. IX
Wyróżnienia otrzymali:
Zuzanna Zawojek gr. VII
Wiktor Ojewski gr. XI
Hubert Przychodzki gr. VI
Jakub Zajączkowski gr. X

Wręczenie wszystkim uczestnikom konkursu pamiątkowych dyplomów nastąpi w dniu 11.04.2017 r.,

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie oraz podtrzymywanie tradycji związanej ze Świętami Wielkanocnymi 🙂 Zapraszamy do udziału w przyszłym roku!

Opracowały: Anna Myślińska i Danuta Burdyna