Warsztaty balonowe w grupie IX

W piątek 7 grudnia 2018 roku, dzieci z grupy IX zaprosiły swoich rodziców do udziału we wspólnych zajęciach. Przed rodzicami postawiono nie lada wyzwanie, bowiem musieli pomóc swoim pociechom wykonać balonowego bałwana. W przedsięwzięciu pomogła wszystkim Pani Weronika Tkacz- właścicielka firmy WiP Dekoracje Okolicznościowe, na co dzień zajmująca się tworzeniem balonowych dekoracji. Pani Weronika, krok po kroku, przeprowadziła wszystkich zebranych przez kolejne etapy tworzenia zimowego ludzika. Praca wymagała zręczności i uwagi, ale efekt końcowy pokazał, że zadanie zostało wykonane perfekcyjnie. Radość, jaka towarzyszyła spotkaniu tylko motywuje do kontynuowania takich działań. Zajęcia otwarte nie tylko integrują grupę, ale także dają rodzicowi niepowtarzalną okazję zobaczenia, jak jego dziecko odnajduje się w grupie przedszkolnej. Mam nadzieję, że prezentacja wypadła pomyślnie. Jeszcze raz gorąco dziękujemy Pani Weronice Tkacz za pomoc w zorganizowaniu warsztatów.

Opracowała: Beata Szeremeta