UCZYMY DZIECI POMAGAĆ INNYM – ruszyła XVI edycja Góry Grosza

Od 23 listopada ruszyła akcja   GÓRA GROSZA, która potrwa do 04 grudnia 2015 r.
Każda drobna moneta może pomóc Twojemu koledze lub koleżance!
Celem akcji jest pomoc dzieciom, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnym domu rodzinnym.
Jednak najważniejszym efektem akcji jest działanie edukacyjne – pokazanie najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących.   Uczniowie nie zawodzą, każdy przynosi tyle, ile może – w myśl zasady: jeden grosz znaczy                                                                                                   niewiele,ale Góra Grosza zmienia wiele.
                                                                                   Pamiętajmy, że decydując się na wrzucenie drobnej monety uczymy się empatii.
                                                                       Organizatorem akcji jest: Towarzystwo Nasz Dom
                                                                                 Koordynatorem w Przedszkolu Publicznym w Nowogrodźcu jest: Danuta Pokora