Turniej piłki nożnej

Dnia 23 stycznia 2016r. w hali sportowej przy Gimnazjum w Nowogrodźcu odbył się turniej piłki nożnej, w którym wzięły udział chętne dzieci 5-6 letnie z naszego Przedszkola. Wychowankowie wraz z rodzicami licznie przybyli na to spotkanie co pozwoliło na stworzenie dwóch drużyn (z grupy I oraz IV) reprezentujących naszą placówkę. Ponieważ większość przedszkolaków nigdy nie grała w piłkę nożną, trenerzy wyjaśnili na czym polegają rozgrywki i pokrótce wyjaśnili obowiązujące reguły. Po krótkiej rozgrzewce i oficjalnym rozpoczęciu każda z drużyn zagrała pięć meczy. Każdy z nich był świetną zabawą dla dzieci i równocześnie wielką dawką emocji dla rodziców i wychowawców obecnych w sali. Dzieci zostały nagrodzone brawami i medalami. Na ich twarzach widoczna była radość, natomiast na twarzach rodziców wielka duma. Być może dla niektórych do dopiero początek przygody z piłką nożną. Dziękujemy za czas i zaangażowanie poświęcone w aktywne spędzenie wolnego dnia.
Opracowały: P. Chmielowiec i M. Basiura