Święto najmłodszych

We wtorek, 24 września 2019 roku w Filii Przedszkola w Zebrzydowej, świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji trzy oddziały przedszkolne zebrały się w jednej z sal, by wspólnie zaśpiewać piosenkę „Jestem sobie przedszkolaczek”. Następnie wszystkie dzieci uczestniczyły w zabawie na świeżym powietrzu, gdzie korzystały z dwóch kolorowych dmuchańców. Zabawę organizował także animator przebrany za klauna, który był wielką atrakcja w tym dniu. Pogoda nam dopisała i dzieci chętnie korzystały ze wszystkich niespodzianek.

Po zabawie na świeżym powietrzu dzieci powróciły do swoich sal, by po posiłku nadal kontynuować świętowanie. Przygotowano słodki poczęstunek i mnóstwo atrakcji, które sprawiły dzieciom wiele radości tego dnia.