Sprawozdanie z konkursu pt. “Wielkanocna palma”

Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu po raz kolejny zorganizowało w okresie przedświątecznym konkurs pt. „ Wielkanocna palma”, który skierowany został do wszystkich przedszkolaków raz ich rodziców.

Celem konkursu było poznanie tradycji ludowych związanych z wielkanocną oraz pogłębianie więzi dzieci i ich rodziców podczas wspólnego wykonywania prac.
Na konkurs wpłynęło 41 prac. Wszystkie prace można było podziwiać w holu przedszkola oraz na wystawie w Kościele Parafialnym w Nowogrodźcu.
Dnia 19.03.2015 r. komisja w składzie : dyrektor przedszkola Małgorzata Kwiotek, ksiądz Przemysław Burnos oraz nauczycielka przedszkola Izabela Żukowska wyłonili zwycięzców konkursu .

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe. Laureaci konkursu zostali nagrodzeni podczas uroczystości przedszkolnej „Wielkanocne śniadanie”, a tegorocznymi zwycięzcami zostali:

• I miejsce Zuzanna Widuch gr. VIII
  • II miejsce Zofia Orawiec gr. III
  • III miejsce Emilia Szewczak- Świrska gr. III

Wyróżnienia otrzymały:

• Jakub Antoniszyn gr. VI
  • Emil Bojanowski gr. VIII
  • Fabian Kapral gr. III
  • Dawid Maziarz gr. III
  • Cyprian Jaskot gr. III
  • Magdalena Michalska gr. VI

Dziękujemy wszystkim za udział w naszym konkursie.

Opracowała: Danuta Burdyna