SPOTKANIE ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM 05.12.2014 R.

5 grudnia do każdej grupy z Przedszkola Publicznego w Nowogrodźcu przybył Święty Mikołaj. Z uśmiechem i życzliwością, dźwigając ciężki wór prezentów przywitał przedszkolaki. Dzieci były zachwycone i odrobinę onieśmielone, a na ich twarzach malowało się szczęście. Przedszkolaki śpiewały dla Mikołaja przygotowane wcześniej piosenki, wspólnie z Nim tańczyły i robiły sobie pamiątkowe zdjęcia. Najprzyjemniejszym jednak elementem wizyty było obdarowanie dzieci prezentami. Z lekką niepewnością każde z dzieci oczekiwało, aż usłyszy swoje imię i otrzyma paczkę. Radości i zabawy nie było końca. Żegnając Mikołaja dzieci obiecały, że będą bardzo grzeczne i umówiły się na spotkanie w tym samym gronie za rok.

Opracowała: P.Chmielowiec