Spotkanie z Mikołajem w Sali zabaw „Oli”

W czwartek 03.12.2015r. grupa VII wybrała się pociągiem do Bolesławca do Sali zabaw „Oli”. Celem wyjazdu było zapewnienie dzieciom różnorodnych form aktywności ze szczególnym zwróceniem uwagi na bezpieczeństwo w czasie zabaw. W czasie pobytu w Sali dzieci korzystały z wszelkich atrakcji tj. zabawy na różnorodnych urządzeniach zabawowych, malowanie twarzy. Wielkim zaskoczeniem była wizyta Mikołaja, który zachęcał wszystkich do wspólnej zabawy przy muzyce. Dzieci mogły popisać się sprawnością fizyczną podczas wykonywania zadań o charakterze sportowym. Brały też udział w różnego rodzaju konkursach prowadzonych przez Mikołaja i jego pomocnika – Śnieżynkę. Na koniec Mikołaj wręczył prezenty a dzieci w podziękowaniu zaśpiewały piosenkę. W czasie pobytu w Sali panowała miła i radosna atmosfera. Dzieci z dużym zaangażowaniem brały udział we wszystkich zadaniach. Na zakończenie spotkania zrobiono wspólne zdjęcie z Mikołajem. Wyjazd był udany i sprawił dzieciom wiele radości.
Opracowały: Małgorzata Sosnowska i Dorota Broda