Spotkanie z iluzjonistą

5 kwietnia 2016 roku nasze przedszkole odwiedził niecodzienny gość iluzjonista. Dzieci z wszystkich grup przedszkolnych przeniosły się na chwilę w świat iluzji, dobrej zabawy i wspaniałego humoru.
Zabawa w czary bardzo podobała się naszym wychowankom. Znikające i pojawiające się przedmioty, wyczarowane pieniądze i parasolki, triki z kartami to tylko niektóre efekty, które były  bardzo spontanicznie odebrane przez widownię.
Występ ubarwiony był solidną dawką humoru. Przedszkolaki z zapartym tchem obserwowały przedstawienie, jak również miały możliwość asystować iluzjoniście w sztuczkach. Nasze pociechy  przekonały się, że czary naprawdę istnieją.
                                                                                             Na zakończenie spotkania dzieci nagrodziły artystę gromkimi brawami.

Opracowały: B. Różnicka- Kurek, G. Grabowska