„SPOTKANIE Z ELFEM”

Dnia 18.12.2014r. dzieci z grupy VIII i IX zostały zaproszone do biblioteki w Szkole Podstawowej w Nowogrodźcu na spotkanie z Elfem, w rolę którego wcieliła się bibliotekarka z Biblioteki Miejskiej w Nowogrodźcu Pani Elżbieta Ostańska. Gość przybył do dzieci z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Elf szybko zapoznał się z dziećmi i zaprzyjaźnił się z nimi. Grupy przedszkolne wraz dziećmi z klas wczesnoszkolnych wysłuchały bajki pt. „Miś Paddington w centrum handlowym”. Następnie role się zamieniły – Elf poprosił o przeczytanie jednej z bajek uczennicę trzeciej klasy, zachęcał wszystkie dzieci do czytania i wspomniał o tym jak czytanie wpływa na wyobraźnię ludzką. Na koniec dzieci wręczyły gościowi drobny upominek. Spotkanie przyniosło dzieciom dużo radości i uśmiechu na twarzach.

Opracowały: J.Łach, W.Różnicka