Przekazanie zabawek przez Radę Rodziców

W poniedziałek, 4 czerwca 2018 roku odbyło się uroczyste przekazanie zabawek ufundowanych przez Radę Rodziców Publicznego Przedszkola w Nowogrodźcu. Po krótkim powitaniu, w formie zabawy
z pytaniami, przypomniano dzieciom jak należy bezpiecznie używać zabawek. Nasi mali podopieczni świetnie poradzili sobie z odpowiedzią na każde zadane pytanie. Przewodnicząca Rady Rodziców pani Irena Orsa poinformowała, że fundusze na nowe zabawki zostały zebrane w trakcie comiesięcznych kiermaszy ciast prowadzonych w placówce.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przyłączyły się do naszej akcji. Jesteśmy wdzięczni
za przychylność, życzliwość oraz wsparcie okazywane podejmowanym przez nas działaniom. Pozwala nam to na podnoszenie jakości pracy przedszkola i umilanie czasu podopiecznym.

Poniedziałkowe popołudnie, które upłynęło dzieciom na testowaniu nowego sprzętu podwórkowego przyniosło wiele uśmiechu i miłych wrażeń.

Opracowała:

Natalia Linke- Wołodkiewicz