Projekt eTwinning

Grupa VIII wraz ze swoimi nauczycielkami biorą udział w międzynarodowym projekcie na platformie eTwinning.

Projekt dotyczy wymiany kartek świątecznych wykonanych przez dzieci między partnerami projektu. A są to trzy grupy przedszkolne z różnych stron Grecji, jedna z Chorwacji, jedna z Hiszpanii i jedna z Włoch. Oprócz kartek dowiadujemy się także o tradycjach związanych ze Świętami Bożego Narodzenia w tych krajach, oglądamy ich zdjęcia, słuchamy kolęd w ich wykonaniu na platformie.

Wszyscy jesteśmy bardzo zaangażowani i zadowoleni z udziału w tym projekcie. Z niecierpliwością czekamy jeszcze na kartkę z Chorwacji i Włoch.

Praca z eTwinningiem daje nam wiele radości i satysfakcji, i na pewno przystąpimy do kolejnych projektów.

Opracowały: I. Żukowska- Maziarz, M. Parzyńska