„Polska Niepodległa- świętujemy razem”

Co roku obchodzimy Święto Niepodległości. Tym razem to już setna rocznica odzyskania wolności przez naszą Ojczyznę. Z tej okazji przedszkolaki z grupy V zaprosiły rodziców na integracyjne zajęcia patriotyczne, podczas których wspólnie, w radosny, dziecięcy sposób świętowaliśmy ten ważny dla wszystkich Polaków dzień. W sali rozbrzmiewał śpiew. Dzieci z zapałem i pełnym zaangażowaniem tworzyły biało- czerwone serca z wykorzystaniem serwetek i malowały szklane wazoniki. Na koniec z odrysowanych i wycietych dłoni powstała piękna ozdoba naszych drzwi. Nie zabrakło zabawy przy muzyce i łez wzruszenia. To naprawdę wyjątkowy czas, kiedy jednoczymy się, świętując tak ważną, trudem zdobytą wartość, jaką jest wolność dla nas wszystkich.

Opracowała: P. Chmielowiec