Podróż do Świętego Mikołaja grupa X i XI

Spotkanie z Mikołajem to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci.

7 grudnia grupa X i XI wybrały się na wycieczkę do Sali Zabaw Oli w Bolesławcu.

Na początku dzieci bawiły się na zjeżdżalniach, trampolinach do skakania oraz korzystały z małpiego gaju i z basenów z piłeczkami.

Po skończonej zabawie pojawił się długo oczekiwany gość. Najpierw było słychać dzwoneczki, a potem donośne „ho, ho, ho” i pojawił się on – nasz ukochany Święty Mikołaj! Cała sala powitała Mikołaja głośnymi oklaskami. Podczas wspólnych śpiewów i tańców gość z Dalekiej Północy wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach przedszkolaków. Mikołaj życzył wszystkim dzieciom zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz obiecał, że powróci do nas za rok.

Na zakończenie Mikołaj obdarował dzieci wspaniałymi prezentami. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia z naszym gościem. Dzieci bardzo przeżyły spotkanie ze Świętym Mikołajem, był to dzień pełen pozytywnych przeżyć i emocji.

Opracowała: Aneta Górak