ODWIEDZINY SENIORÓW Z DOMU DZIENNEGO POBYTU

Dnia 25.01.2016r. już po raz kolejny gościliśmy Pensjonariuszy z Domu Dziennego Pobytu w Nowogrodźcu z Panem Krzysztofem Kawałko i Panią Anną Lityńską, Kierownikiem Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Po przywitaniu przez Panią Dorotę Brodę, Seniorzy obejrzeli jasełka zaprezentowane przez 5 i 6 latki pod kierunkiem Pani Pauliny Chmielowiec. Życzenia, piosenki oraz upominki z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowały dzieci trzyletnie z grupy Pani Urszuli Kawałko. Wszystkie występy przedszkolaków spotkały się z ciepłym przyjęciem. Nagrodzono je głośnymi brawami oraz słodyczami. Wiele radości i uśmiechu wzbudziły również wspólne, znane wszystkim  zabawy ,,Karuzela ”i ,,Julianka”, po których Gości zaproszono na słodki poczęstunek.
Wspólne spotkanie sprawiło nam wszystkim dużą przyjemność i wzbogaciło o nowe doświadczenia.
                                                                                    Dziękujemy Seniorom za odwiedziny!

Opracowała: U. Kawalko