Niesamowita łąka

Tradycją naszego przedszkola jest organizacja konkursów plastycznych, w których do udziału zapraszamy dzieci i ich rodziców. Tym razem bohaterami wiosennej edycji konkursu zostali „mieszkańcy łąki”.  Zaproponowana tematyka wzbudziła duże zainteresowanie, gdyż na konkurs wpłynęło aż 89 prac. Do ich wykonania użyto nie tylko różnego rodzaju materiałów plastycznych ale też materiał naturalny. Niektóre z nich wykonano ciekawymi technikami, inne tworzone były w kilku etapach. Widać było zarówno pracę dzieci, jak i pomoc rodziców. Ostateczny efekt wzbudził wielki zachwyt i podziw a jury konkursowe miało nie lada wyzwanie. Pierwszą nagrodę przyznano Romanowi Roth z grupy B1, drugie miejsce zajęli Hanna Szewczak-Świrska z grupy B4 oraz Marcel Majewski z grupy C2, a trzecie miejsce należy do Mileny Szpili z grupy A2. Jury postanowiło także przyznać wyróżnienia. Otrzymali je: Ignacy Jasiński  (grupa A4), Kornelia Stec  (grupa C3), Julia Stafińska  (grupa B3), Paweł Czubak  (grupa B4), Natalia Klimek  (grupa B3), Klaudia Kucia  (grupa C1), Julian Szwed  (grupa A6), Wiktoria Malcher  (grupa A6), Jakub Kostrzewski  (grupa A1) i Amelia Jakubek  (grupa A6). Laureatom gratulujemy a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Opracowała: Beata Szeremeta