Muzyka ludowa łączy pokolenia

W piątek 18 czerwca w naszym przedszkolu mieliśmy zaszczyt gościć Zespół folklorystyczny „Gościszowianie” z Gościszowa. Dzieci mogły przeżyć niezwykłą „przygodę z folklorem”, która przybliżyła je do polskich tradycji, zwyczajów, przyśpiewek, zabaw oraz gry na instrumentach ludowych.

Wyjątkowe stroje zachwyciły dzieci. To niezwykłe spotkanie nie tylko sprawiło wszystkim wiele radości, ale również przybliżyło przedszkolakom piękno kultury ludowej. Ten występ był pełen cudownych wrażeń i pozytywnych emocji. Żywiołowy występ został doceniony i nagrodzony gromkimi brawami.

Dziękujemy za taką możliwość Pani Iwonie Omiatacz – kierownik zespołu folklorystycznego „Gościszowianie” za zorganizowanie przyjazdu grupy śpiewaczej do naszego przedszkola