Mikołajki w grupie 4-5 latków

Dnia 6 grudnia 2018 roku gościliśmy w naszym przedszkolu św. Mikołaja. Był to długo oczekiwany gość, który wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Dzieci, przed oficjalnym spotkaniem z wędrowcem z Laponii, brały udział w wspólnych zabawach muzyczno-ruchowych zainicjowanych przez nauczycielki. Tańcom i śpiewom towarzyszył miły nastrój mający na celu integrację grupy oraz podtrzymywanie tradycji związanych z zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia. Przedszkolaki przygotowały specjalne miejsce dla swojego gościa oraz słodki poczęstunek. Po długim oczekiwaniu dzieci doczekały się wizyty upragnionego Mikołaja. Wraz ze swoimi pomocnikami wręczył on prezenty wszystkim obecnym. Niewątpliwie każdy z maluchów zasłużył na ten wyjątkowy upominek., który był przyjmowany z wypiekami na twarzach i nieskrywaną radością. Na zakończenie wizyty Mikołaj podziwiał umiejętności wokalne małych artystów. Dziękujemy serdecznie za wizytę i do zobaczenia za rok!