„Laurka dla Babci i Dziadka”

W poniedziałek 16.01.2017 r. dzieci z IX grupy przedszkolnej w swojej sali gościły rodziców/opiekunów, którzy wzięli udział w plastycznych zajęciach otwartych, w trakcie których wspólnie ze swoimi pociechami wykonali laurki na zbliżające się święto Babci i Dziadka.

Zajęcia umożliwiły rodzicom obserwowanie swojego dziecka w czasie wykonywanej pracy. Mogli zapoznać się z umiejętnościami  swojej pociechy oraz jej zachowaniem w czasie zajęć dydaktycznych.

Taka forma spotkania z rodzicami i wspólnego spędzenia czasu sprawiła wiele radości i satysfakcji nie tylko przedszkolakom, ale też i ich najbliższym. Możliwość wspólnego stworzenia laurki rozwinęła wyobraźnię podopiecznych jak i ich rodziców, dzięki czemu powstały bardzo różnorodne prace i z pewnością sprawią one wiele radości dziadkom w dniu ich święta.

Opracowała: Wioletta Koziarska