Konkurs plastyczny pod hasłem “To moja Ojczyzna”

KONKURS PLASTYCZNY POD HASŁEM

To moja Ojczyzna”

Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu zorganizowało konkurs plastyczny pod hasłem „To moja Ojczyzna”. Jego celem było popularyzowanie wiedzy na temat odzyskania niepodległości przez Polskę, pobudzanie inwencji twórczej, rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej oraz prezentacja talentów plastycznych przedszkolaków.

Konkurs adresowany był do dzieci 5 i 6 letnich z oddziałów przedszkolnych z terenu gminy Nowogrodziec. Wpłynęło 22 prac z następujących placówek: Oddział Przedszkolny w CzernejOddział Przedszkolny w Gościszowie – Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu – Filia Przedszkola Publicznego w Zebrzydowej. Po wnikliwej ocenie prac Komisja pod przewodnictwem Zastępcy Dyrektora Przedszkola Publicznego w Nowogrodźcu Pani Izabeli Żukowskiej – Maziarz postanowiła nagrodzić i wyróżnić prace następujących uczestników konkursu:

I MIEJSCE – Julia Kowalik- Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu gr. X

II MIEJSCE – Blanka Góra – Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu gr. VIII

III MIEJSCE – Łucja Mrozińska – Oddział Przedszkolny w Gościszowie Antonina Szkrabko – Oddział Przedszkolny w Czernej Zuzanna Chodorska – Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu gr. VIII

WYRÓŻNIENIA:

– Laura Wójcik – Oddział Przedszkolny w Gościszowie – Julia Góra – Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu gr. VIII Jakub Zajączkowski – Filia Przedszkola Publicznego w Nowogrodźcu gr. XI – Jagoda Dolecka – Filia Przedszkola Publicznego w Nowogrodźcu gr. XI

Wyróżnione prace zostaną nagrodzone. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

Dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do obejrzenia pokonkursowych wystaw, które odbędą się w:

– w Przedszkolu Publicznym od 19.10. do 26.10.2018r. – w Bibliotece Miejskiej od 29.10. do 05.11.2018r. – w Urzędzie Miasta od 05.11. do 09.11.2018r. – w Kościele Parafialnym od 12.11.do 16.11.2018r.