KONKURS PLASTYCZNY POD HASŁEM „OZDOBA Z DYNI”

W październiku, Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu zorganizowało konkurs plastyczny pod hasłem „Ozdoba z dyni”. We współzawodnictwie wzięło udział 91 dzieci. Po wnikliwej obserwacji i ocenie prac Komisja w składzie: pani Anna Lityńska – kierownik Miejsko-gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowogrodźcu, pani Małgorzata Kwiotek – dyrektor Przedszkola Publicznego w Nowogrodźcu oraz Beata Szeremeta i Danuta Burdyna – nauczycielki Przedszkola Publicznego w Nowogrodźcu, postanowiła nagrodzić prace następujących uczestników konkursu:

I MIEJSCE – Igor Zygmunt (grupa II) i Zuzanna Widuch (grupa VIII)
IIMIEJSCE – Bartłomiej Karczewski (grupa IX)
III MIEJSCE – Julianna Łazowska (grupa IX)
Ponadto, ze względu na dużą ilość prac oraz ich zróżnicowanie, Komisja postanowiła przyznać następujące wyróżnienia: Kacper Drozdowski (grupa VIII), Julia Szewczyk (grupa VIII), Emilia Oko (grupa II), Nikol Kryńska (grupa VIII), Jagoda Berczuk (grupa II), Kamil Walęga (grupa VIII), Anna Ostańska (grupa IX), Michał Tryniszewski (grupa VI), Milena Jakubowicz (grupa VIII).
Różnorodność prac i pomysłowość uczestników budziła wielki zachwyt i podziw. Wykonane ozdoby można było oglądać w holu przedszkola oraz zakupić w trakcie trwania kiermaszu. Zebrane pieniądze, przekazano na rehabilitację naszej wychowanki Laury.
Opracowała: B. Szeremeta