Konkurs plastyczny pod hasłem „Jesienny wianek”

W październiku Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu zorganizowało konkurs plastyczny pod hasłem „Jesienny wianek”, skierowany do przedszkolaków i ich rodziców.  W konkursie wzięło udział 53 dzieci z rodzinami. Po wnikliwej obserwacji i ocenie prac Komisja w składzie: pani Anna Lityńska – kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej  w Nowogrodźcu, pani Małgorzata Kwiotek – dyrektor Przedszkola Publicznego w Nowogrodźcu oraz Beata Szeremeta i Izabela Żukowska-Maziarz – nauczycielki Przedszkola Publicznego w Nowogrodźcu, postanowiła nagrodzić prace następujących uczestników konkursu:

I MIEJSCE – Kołodziej Hubert (grupa I)

II MIEJSCE – Lena Kopeć (grupa X – Zebrzydowa)

III MIEJSCE – Aleksander Figura (grupa II)

Różnorodność prac i pomysłowość uczestników budziła wielki zachwyt i podziw, dlatego też Komisja postanowiła przyznać wyróżnienia. Otrzymali je: Magdalena Bartuś – grupa II, Julia  i Blanka Góra – grupa V, Jakub Zajączkowski – grupa X (Zebrzydowa), Szymon Chałupa – grupa VII, Wiktoria Kobylańska– grupa VII, Patrycja Sądaj – grupa I, Malwina Tkacz – grupa IV, Dominik Bochenek – grupa X (Zebrzydowa), Filip Stupiec – grupa V, Nadia Janiec – grupa IX,  Sobolewski Alan – grupa VII, Stupiec Oliwia – grupa VII.

Wykonane ozdoby można było oglądać w holu przedszkola oraz zakupić w trakcie trwania kiermaszu. Zebrane pieniądze przekazano na pomoce specjalistyczne do wykorzystania w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi z naszego przedszkola.

Opracowała: B. Szeremeta