Konkurs plastyczny “Moja ulubiona książka”

Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu zorganizowało konkurs plastyczny pod hasłem „Moja ulubiona książka”. Jego celem było przedstawienie pracy zainspirowanej ulubioną książką, rozwijanie zainteresowań plastycznych i czytelniczych, kształtowanie wyobraźni plastycznej i kreatywności dziecka oraz prezentacja uzdolnień plastycznych.

Konkurs adresowany był do dzieci 5 i 6 letnich z oddziałów przedszkolnych z terenu gminy Nowogrodziec. Wpłynęło 19 prac z następujących placówek:

– Oddział Przedszkolny przy Zespole Szkół w Nowej Wsi

– Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu.

– Filia Przedszkola Publicznego w Zebrzydowej.

Po wnikliwej ocenie prac Komisja pod przewodnictwem Dyrektora Przedszkola Publicznego w Nowogrodźcu Pani Małgorzaty Kwiotek postanowiła nagrodzić i wyróżnić prace następujących uczestników konkursu:

I MIEJSCE – Magdalena Jędrzejecka – Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu

II MIEJSCE – Michał Bober i Hanna Kot – Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu

III MIEJSCE – Aleksandra Baudur – Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu

WYRÓŻNIENIA:

– Magdalena Bartuś – Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu

– Wiktoria Rosa – Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu

– Maja Chamier- Gliszczyńska – Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu

Wyróżnione prace zostaną nagrodzone. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

Dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do obejrzenia pokonkursowych wystaw, które odbędą się w:

Przedszkolu Publicznym w Nowogrodźcu od 28.04. do 05.05.2017r.

Bibliotece Miejskiej w Nowogrodźcu od 08.05. do 12.05.2017r.

Urzędzie Miasta w Nowogrodźcu od 15.05. do 19.05.2017r..