Jasełka w przedszkolu w Zebrzydowej

W czwartek 22 grudnia o godz. 12.00 odbyły się Jasełka przygotowane przez przedszkolaków  z grupy X i XI. Przedstawienie odbyło się w świetlicy wiejskiej w Zebrzydowej.

Wśród zaproszonych gości byli: rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, ks. Proboszcz Wilhelm Ogaza, Dyrektor Przedszkola Publicznego w Nowogrodźcu Małgorzata Kwiotek oraz Kierownik filii Dorota  Broda.

Mali artyści z wielkim zaangażowaniem  przybliżyli historię narodzin Bożej Dzieciny, a goście włączali się w śpiewanie kolęd. Przygotowana  scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i wyjątkowy klimat. Przedszkolaki z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia. Po przedstawieniu dzieci wręczyły przybyłym gościom upominki. Spotkanie uświetnił występ

ks. Proboszcza, który zagrał na organkach znaną kolędę, a którą zaśpiewali wszyscy obecni.   Na zakończenie  Pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia spokojnych i rodzinnych świąt oraz przekazała dzieciom słodki upominek.

Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne brawa i pochwały za pokonanie tremy, a przede wszystkim za umiejętność współdziałania w zespole, dzięki czemu stworzyły bardzo efektowne widowisko, które wywołało wzruszenie na twarzach bliskich i wprowadziło wszystkich w nastrój zbliżających się Świąt.

Opracowała: Małgorzata Sosnowska