Jasełka 2019 w Zebrzydowej

W niedzielę 22.12.2019 przedszkolaki z Filii Przedszkola Publicznego w Zebrzydowej wprowadziły wszystkich w świąteczną atmosferę , za sprawą przedstawionych w kościele Jasełek. Dzieci pilnie przygotowywały się do występu. W dniu przedstawienia mali aktorzy w przygotowanych wcześniej strojach prezentowali się doskonale. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Podsumowaniem występu były życzenia złożone przez panią Małgorzatę Sosnowską oraz wspólnie kolędowanie. Ksiądz proboszcz Jacek Saładucha w słowach uznania i podziękowania podkreślił wagę artystycznego wydarzenia. Małym aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy oraz stworzenie pięknego przedstawienia.