Dzień Przedszkolaka w Zebrzydowej

20 września to dzień szczególny dla przedszkolaków – Dzień Przedszkolaka. Ponieważ pogoda sprawiła nam niemiła niespodziankę, świętowaliśmy dwukrotnie – najpierw były to zabawy w salach, a po tygodniu, kiedy pogoda już nam sprzyjała, bawiliśmy się na dmuchańcach.

Dwudniowe świętowanie przyniosło nam sporo atrakcji. Zabawy we wspólnej sali odbywały się przy muzycznych dziecięcych przebojach. Nie zabrakło konkurencji sportowych oraz konkursów. Wszystkie sprawiły dzieciom radość. Każdy przedszkolak otrzymał balonową głowę, z której mógł wyczarować wesołego cudaka. Po zabawie czekał na nas smakowity poczęstunek. Na zakończenie tego wyjątkowego dnia, dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz medale Super Przedszkolaka.

Wyczekiwane przez przedszkolaków zabawy na dmuchańcach dostarczyły wiele radości i wrażeń. Świąteczne atrakcje na pewno zapadną dzieciom na długo w pamięci.

Opracowały: A. Chodorska, M. Sosnowska