Dzień Przedszkolaka w grupie X i XI

20 września przedszkolaki z grupy X i XI obchodziły  Dzień  Przedszkolaka.  Był to wyjątkowy czas pełen zabawy i niespodzianek. Symbolem tego dnia stał się w przedszkolu kolor niebieski (w grupie X) i żółty (w grupie XI). Wszystkie starszaki można więc było spotkać ubrane na niebiesko i z niebieskim balonikiem w rączce, natomiast maluchy   na żółto i  z żółtym balonikiem. Przedszkolaki poczuły się wyjątkowe i chętnie brały udział we wspólnej zabawie, konkursach i grach zespołowych. Dzieci przy dźwiękach muzyki tańczyły na gazetach, wiele radości przyniosły im także zabawy z balonami oraz zabawy o charakterze sportowym. Nie zabrakło uśmiechu i radości oraz słodkiego poczęstunku. Przedszkolaki przypominały sobie również  swoje prawa – tak ważne w życiu każdego człowieka – a także  obowiązki, czyli kodeks dobrego zachowania się .

W nagrodę za czynny udział w zabawach i konkursach dzieci otrzymały pamiątkowe ordery  z napisem „Jestem przedszkolakiem” oraz certyfikaty przedszkolaka.

Impreza udała się znakomicie! Przyniosła wszystkim ogromną radość i niezapomniane wrażenia.

Opracowały: M. Sosnowska, A. Górak