Dzień Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka a „Dzień Babci i Dziadka” to najsympatyczniejsze święto w przedszkolu.
Dlatego dzieci z Przedszkola Publicznego w Nowogrodźcu, jak co roku, pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach. Wspólnie z nauczycielkami każda grupa przygotowała program artystyczny.
Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Przedszkolaki przedstawiły wiersze i piosenki,
niektóre grupy również „Jasełka” oraz wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia.
Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!

Opracowała:Danuta Burdyna