Dzień Babci i Dziadka

W zimowy miesiąc styczeń wpisane są pełne ciepła dni – to Święto Babci i Dziadka.
Dziadkowie są wielkim skarbem dla wnuków, to właśnie dzięki nim ich dzieciństwo jest szczęśliwe i radosne. Babcia i dziadek mają zawsze czas dla swoich wnuków, znajdą coś słodkiego, pocieszą i bezgranicznie kochają. W podzięce za ich wielkie serce w dniach 21,22 oraz 25 stycznia 2016 r w Przedszkolu Publicznym w Nowogrodźcu odbyły się uroczyste spotkania. Nauczycielki razem z dziećmi ciepłymi słowami witały miłych gości, składając im serdeczne życzenia. Dziadkowie podziwiali umiejęyności swoich wnuków prezentujących wiersze, piosenki orza inscenizację Jasełek.
Przedszkolacy dziękując dziadkom za wielką miłość z dużym przejęciem angażowali się w swoje role, co sprawiło, że goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i gromkimi brawami dziękowali za występy. Na koniec wnuczęta obdarowały swoich bliskich przygotowanymi wcześniej upominkami.Dopełnieniem uroczystości były słodkie poczęstunki.
Święto Babci i Dziadka to jedno z najcieplejszych uroczystości przedszkolnych – to dzień pełen miłości, wzruszeń i radości.

Opracowała:  Danuta Burdyna