“Czarodziejka kukurydza”

Tradycją naszego przedszkola jest organizowanie konkursów plastycznych, w którym wykorzystujemy dary jesieni. Tym razem postawiliśmy na „czarodziejkę kukurydzę”. Konkurs skierowaliśmy do dzieci i ich rodziców, bo wiemy jak ważne jest wspólne spędzanie wolnego czasu. Zaprosiliśmy ich do stworzenia prac, które w całości będą wykonane z kukurydzy lub będą zawierały tylko jej dowolne części (np. liście, ziarna). Tak jak przypuszczaliśmy uczestnicy konkursu nie zawiedli. Różnorodność prac sprawiła, że komisja konkursowa w składzie: Pani Małgorzata Kwiotek – dyrektor Przedszkola Publicznego w Nowogrodźcu, Pani Elżbieta Buczkowska – z-ca kierownika Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowogrodźcu oraz Pani Małgorzata Basiura – nauczycielka przedszkola, miała trudny wybór. Po wnikliwym obejrzeniu wszystkich kompozycji jury postanowiło przyznać I miejsce Dominikowi Bochenek (grupa XI), II miejsce otrzymał Alan Ładocha (grupa IV) a III miejsce powędrowało do Filipa Bober (grupa VI). Ponadto przyznano wyróżnienia: Malwinie Tkacz (grupa IV), Lenie Kopeć (grupa XI), Annie Skrzypacz (grupa IX), Szymonowi Zawrotniak (grupa VII), Alicji Szpili (grupa XI), Igorowi Zygmunt (grupa IX), Emilii Oko (grupa IX), Kacprowi Kołodziej (grupa IX), Ksaweremu Orzechowskiemu (grupa VI) i Adrianowi Dumie (grupa XI). Drodzy rodzice, dziękujemy za kreatywność oraz zaangażowanie. Mamy nadzieję, że ten czas spędzony z dzieckiem był radosny i pełen niespodzianek. Gratulujemy pomysłów i zapraszamy do udziału w kolejnych zmaganiach.

Opracowała: Beata Szeremeta