Bal karnawałowy grupy X i XI

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było u nas.  W dniu 26.01.2017 r. w Przedszkolu w Zebrzydowej odbył się bal karnawałowy podczas którego dzieci miały możliwość dobrej zabawy. Wcześniej rodzice zajęli się przygotowaniem sali, czyli udekorowaniem kolorowymi balonikami i serpentynami.

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Obok księżniczek, wróżek, policjantów, strażaków pojawiali się bohaterowie  z ulubionych bajek. Na początku odbyła się prezentacja strojów na czerwonym dywanie. Po wielkiej prezentacji  rozpoczęły się tańce – przy rytmach znanej i skocznej muzyki. Wszyscy świetnie się bawili uczestnicząc z wielką ochotą we wspólnych zabawach i konkursach. W przerwie balu nie zabrakło słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Na zakończenie dokonano wyboru Króla i Królowej balu. Królową została Jagoda Dolecka z grupy X i Hubert Majewski z grupy XI. W nagrodę otrzymali smaczne ananasy.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił wszystkim spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.

Dziękujemy  rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie balu.

Opracowała: Małgorzata Sosnowska